חופשה עם הילדים

כן, הוא עוד מעט נגמר, החופש הגדול אך מיד אחריו מגיעים עוד חופשים וכבר נדמה ששרפתם את כל מרצכם, כספכם וקשרכם עם החברים לאחר החודשיים הארוכים הללו שיש שיגידו שה 60 יום הללו מרגישים יותר כמו 600. ההורים שלכם כבר לא עונים לשיחות ממכם שמא תרצו להפיל עליהם את הנכדים, אז פה אנחנו נכנסים לתמונה ונותנים לכם כמה הצעות המשך כדי לעבור גם את חודש החגים.

לטייל, אבל לאן?

אז נדמה כאילו הקיץ החליטו לאתגר במיוחד את המשפחות עם הילדים כאשר בדרום המצב הביטחוני לא מזהיר ולא כל כך כדאי להסתובב בשטחים פתוחים, בצפון הוספנו מחלה חדשה ללקסיקון, העכברת שאין אדם בארץ שלא שמע או לחבר שלו היה או שהוא בעצמו עכבר. אז ראשית כל לפני שאתם נכנסים למצב של דכאון לאחרי לידה, כן גם עשר שנים זה נחשב לאחר לידה וזה בסדר. נספר לכם שלא כל הנחלים בצפון נגועים בעכברת המדוברת, ושלפחות בעת כתיבת שורות אלו, משרד הבריאות הודיע שעם ישראל רשאי לחזור ולשטוף בנחלים ולעשות קיאקים בירדן, אגב שם לא הייתה עכברת, ומי שהיה מספיק חכם ולברר מראש נהנה משיט קיאקים פרטי. אך אם למקומות ממוזגים אתם שואפים אז יש בצפון גם שלל אטרקציות ממוזגות, כגון: סדנאות להכנת שוקולד שבשיטוט מהיר בגוגל תמצאו את הכתובת, כמובן גם מוזיאונים שונים, שגם יעשירו את הידע של ילדיכם ויתנו לכם קצת כמה רגעים של שקט.

שכחו אותי בבית

לאילו מכם שמעדיפים להישאר בבית, וזה לגמרי בסדר, ניתן לכם טיפים לפעילות בבית. ראשית מכיוון שאנחנו על סיפה של תחילת שנת הלימודים, אפשר להתחיל לעבור עם הילדים על החומר לשנת הלימודים הקרבה וזה אפילו יכול להיות מהנה כשזה יהיה באפליקציה בטלפון או באייפד. אם הילדים ממש לא בעניין של לחזור על החומר, אפשר להמציא להם פעילויות, כמו סדנת בישול, אפייה, קישוט ועטיפת המחברות לשנה הקרובה, ועוד רעיון פרקטי, אם ילדיכם הולכים ברגל לבית הספר, אז לעשות איתם את הדרך ברגל מבית הספר וחזרה לבית יהיו גם טיול נחמד וגם דרך טובה ובטוחה להראות להם איך לחזור הביתה בבטחה.

מאמרים דומים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן